Genel Başkan Yardımcısı Kaya "Kadınların Toplumsal Alanda Güçlendirilmesi" Programına katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Başkan Yardımcısı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Kuveyt'te düzenlenen "Kadınların Toplumsal Alanda Güçlendirilmesi" konulu programa online olarak katıldı.
Kaya: İstanbul Sözleşmesinden Çekilmiş Olmamız Kadınları Korumayacağımız Anlamına Gelmez
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya, "İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmiş olmamızı, kadını ve aileyi korumayacağımız, haklarını güvence altına almayacağımız şeklinde deklare etmek, bunu böyle dillendirmek asla kabul edilemez. AK Parti, kadına karşı şiddeti sona erdirmek ve kadınlarımızın sosyal hayattaki yerini güçlendirmek için var gücüyle çalışıyor, çalışmaya da devam edecek" dedi.
Kaya İstanbul Sözleşmesi ile İlgili Açıklamalarda Bulundu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, kadın haklarının teminatı için İstanbul Sözleşmesi'ne ihtiyaç olmadığını söyledi.
AK Parti İstanbul Milletvekili Kaya Özel Sporcularla Buluştu
AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, "AK Parti iktidara geldiği günden bu yana engelli bireylerimizin, özel bireylerimizin yanında olmuş bir parti" dedi.
AK Parti İstanbul Milletvekili Kaya Şehit Aileleriyle Buluştu
AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı'nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği programda şehit anneleri ve eşleriyle bir araya geldi.
AK Parti İstanbul Milletvekili Kaya Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Düzenlenen Sergiye Katıldı
AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın doğum gününü düzenledikleri fotoğraf sergisiyle kutladı. Sergiye AK Parti İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya da katıldı.