İstanbul Milletvekili Sayan "GSB Yurtları İftar Buluşması" Programına Katıldı
İstanbul Milletvekili Dr.Fatma Betül Sayan Kaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte İstanbul’da düzenlenen “GSB Yurtları İftar Buluşması”nda depremden etkilenen vatandaşlarla bir araya geldi.
İstanbul Milletvekili Sayan Kahramanmaraş’ta Depremzedelerle Birlikte İftar Yaptı
İstanbul Milletvekili Dr.Fatma Betül Sayan Kaya, 6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş'ta gerçekleşen depremlerden etkilenen vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.
İstanbul Milletvekili Sayan: Bütün Gücümüz ve Azmimizle Kadınlarımızın Yanındayız
İstanbul Milletvekili Dr.Fatma Betül Sayan Kaya, Hatay’da gerçekleşen depremden etkilenerek Ankara’ya gelen; Dilek, Fatma, Sula isimli depremzede vatandaşlar ve çocuklarıyla bir araya gelerek iftar ziyaretinde bulundu.
İstanbul Milletvekili Dr.Sayan: Yan Yana ve Omuz Omuza Bu Zor Günleri Birlikte Aşacağız
İstanbul Milletvekili Dr.Fatma Betül Sayan Kaya, depremden etkilenen ve tedavileri için İstanbul’da bulunan vatandaşları ziyaret etti. Deprem bölgesinden getirilen vatandaşlarla yakından ilgilenen Sayan, sağlık durumları hakkında doktorlardan bilgi aldı.
İstanbul Milletvekili Dr.Sayan: Depremden Etkilenen Hiçbir Evladımızı Yalnız Bırakmayacağız
İstanbul Milletvekili Dr.Fatma Betül Sayan Kaya, Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 11 ilimizi doğrudan etkileyen depremler sonrasında afetzede vatandaşları ziyaret etmeye devam etti.
İstanbul Milletvekili Dr.Sayan: Devlet ve Millet El Ele Vererek Zor Günleri Birlikte Atlatacağız
İstanbul Milletvekili Dr.Fatma Betül Sayan Kaya, Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi ve Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören depremzede vatandaşları ziyaret etti.