Genel Başkan Yardımcısı Kaya Halkla Buluştu
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, İstanbul’un çeşitli ilçelerinde halkla bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Engellileri Kabul Etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle engellilerle bir araya geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Fatma Betül Sayan Kaya da programa katıldı.
Genel Başkan Yardımcısı Kaya Hakkâri’de
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Hakkâri’de Çukurca İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Genel Başkan Yardımcısı Kaya Van’da STK’larla Buluştu
Çeşitli etkinliklere katılmak üzere Van'a giden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Van Hilton Double Tree Otel'de gerçekleştirilen Sosyal Politikalar Başkanlığı'nın "Doğu Anadolu Bölge Toplantısı"nın kapanışının ardından kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.
Genel Başkan Yardımcısı Kaya Kirvelik Yaptı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, Van Edremit Belediyesi tarafından organize edilen “Sünnet Şöleni” etkinliğinde kirvelik yaptı.
Kaya Milli Ağaçlandırma Günü Etkinliklerine Katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. Fatma Betül Sayan Kaya, “Milli Ağaçlandırma Günü” kapsamında ağaç dikti.